Serdecznie zapraszamy do naszej siedziby mieszczącej się przy ulicy Powstańców Styczniowych 2 w Koninie, która została specjalnie stworzona z myślą dla wymagających klientów, którzy chcą szerzej spojrzeć na swoje finanse.

Nasza oferta jest skierowana do osób które  potrzebują taniego kredytu. W naszej ofercie znajdziecie Państwo kredyt hipoteczny, mieszkaniowy, refinansowy, gotówkowy oraz  tani kredyt gotówkowy.

W komfortowych, zapewniających maksymalną dyskrecję warunkach, mogą Państwo skorzystać z pomocy naszego doświadczonego doradcy finansowego, który zapewni Państwu najwyższy poziom obsługi, dostosowany do indywidualnych potrzeb i wykraczający poza tradycyjny zakres.


Korzystając z ofert większości banków nasz doradca pomoże Państwu wybrać kredyt dostosowany do Państwa potrzeb i załatwi niezbędne formalności. Nasze doradztwo kredytowe jest całkowicie bezpłatną usługą. Dzięki nam zaoszczędzisz nie tylko pieniądze, ale i cenny czas.

Wiedzę oraz umiejętności naszego doradcy potwierdza udział w licznego rodzaju szkoleniach co potwierdzają liczne certyfikaty.

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!